PRACUJ S NÁMI

Hledá se zedník

Hledáme zkušené a vášnivé zedníky, kteří se chtějí podílet na výstavbě a rekonstrukci výjimečných staveb v Karviné a okolí. Jsme rostoucí stavební společnost s pevnou vizí a závazkem k dokonalosti. Naše práce není jen o cihlách a betonu – je to o vytváření prostorů, kde lidé žijí, pracují a tvoří své sny.

Využijte příležitost pracovat pro Ristorispetto s.r.o.

Co Vám nabízíme?

Férová pracovní smlouva

3 měsíce zkušební doba. Smlouvu na rok s možností prodloužení na neurčito po uplynutí jednoho roku.

Přívětivá pracovní doba a kolektiv

Pouze ranní 8h směny v přátelském a vstřícném kolektivu.

Atraktivní plat

Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Atraktivní plat: 25 000 - 35 000 Kč měsíčně
Místo výkonu práce: Karviná
Jistota v perspektivní a stabilní firmě

Další výhody

  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů

Práce zedníka

Co od Vás požadujeme?

Náplň práce

  • Stavění zdí z cihel, kamene nebo bloků.
  • Omítání stěn a stropů.
  • Provádění betonových prací, včetně lití základů a podlah.
  • Instalace izolací a hydroizolací.
  • Zednické úpravy, jako jsou úpravy povrchů, zateplení a fasády.
  • Provádění oprav a rekonstrukcí staveb.

Co od Vás očekáváme?

  • Schopnost spolupracovat s ostatními členy týmu, jako jsou další zedníci, stavební inženýři a další pracovníci na staveništi.
  • Efektivní komunikace a schopnost předávat a přijímat instrukce.

Nástup možný ihned

Přidejte se k nám a využijte příležitost pracovat ve stabilní firmě, kde vládne vstřícný a přátelský kolektiv. Jsme si jisti, že u nás najdete to pravé pracovní prostředí, které Vám umožní rozvíjet své dovednosti a růst v oboru.

Svůj životopis zasílejte na email uvedený níže, k životopisu můžete zaslat i motivační dopis. Rádi vám zodpovíme případné dotazy. administrativa@ristorispetto.cz Svou žádost můžete odeslat i prostřednictvím formuláře níže.
Můžete přiložit svůj životopis, motivační dopis

Ristorispetto s.r.o.

IČO: 05321719
SCHRÁNKA: 47ez43m
DIČ (DPH): CZ05321719,
ADRESA: U Stanoviště 57, 735 53 Dolní Lutyně