PRACUJ S NÁMI

Hledá se automechanik

Hledáme zkušeného automechanika, který je schopen samostatně pracovat na údržbě a opravách našeho vozového parku složeného z osobních aut a dodávek.

Využijte příležitost pracovat pro Ristorispetto s.r.o.

Co Vám nabízíme?

Férová pracovní smlouva

3 měsíce zkušební doba. Smlouvu na rok s možností prodloužení na neurčito po uplynutí jednoho roku.

Flexibilní pracovní doba

Není třeba předstírat práci, když žádná není. Zároveň však vyžadujeme maximální pracovní nasazení, ve chvíly, kdy je potřeba.

Atraktivní plat

Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Atraktivní plat: 30 000- 40 000 Kč měsíčně
Místo výkonu práce: Karviná
Jistotu v perspektivní a stabilní firmě

Další výhody

  • Osobní automobil
  • Telefon
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů

Práce automechanika

Co od Vás požadujeme?

Náplň práce

  • Pohotovostní výjezdy k poruchám
  • Oprava a servis vozového parku

Co od Vás očekáváme?

  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Zkušenosti s prací mechanika
  • Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
  • Jazyky: čeština (výborná)
  • Odpovědnost a kladný přístup k práci

Nástup možný ihned

Přidejte se k nám a využijte příležitost pracovat ve stabilní firmě, kde vládne vstřícný a přátelský kolektiv. Jsme si jisti, že u nás najdete to pravé pracovní prostředí, které Vám umožní rozvíjet své dovednosti a růst v oboru.

Svůj životopis zasílejte na email uvedený níže, k životopisu můžete zaslat i motivační dopis. Rádi vám zodpovíme případné dotazy.

administrativa@ristorispetto.cz

Můžete přiložit svůj životopis, motivační dopis

Ristorispetto s.r.o.

IČO: 05321719
SCHRÁNKA: 47ez43m
DIČ (DPH): CZ05321719,
ADRESA: U Stanoviště 57, 735 53 Dolní Lutyně